ماشین-لباسشویی-بوش

نظرات و امتیازات ماشین لباسشویی بوش

ژانویه 10, 2018

تاریخچه لوازم خانگی بوش

لوازم خانگی بوش

لوازم خانگی بوش

تاریخچه لوازم بوش از سال 1886 توسط مهندس آلمانی رابرت بوش آغاز می شود. در اوایل قرن بیستم، لوازم خانگی بوش در سال 1906 با تاسیس اولین شرکت تولیدی خود در ایالات متحده محصولات خود را در سراسر جهان گسترش داد.به طور طبیعی، اولین لوازم بوش، شباهت کمتری به محصولات مدرن آن دارند، اما نام بوش به عنوان نشانه اصلی فرد و تعهد شرکت به صداقت و نوآوری شناخته می شود. لوازم بوش در حال حاضر در بیش از 100 کشور در سراسر جهان در دسترس است.لوازم بوش در تمام سطوح لوازم خانگی از ماشین لباسشویی، خشک کن و ماشین ظرفشویی تا مایکروویو، اجاق گاز، یخچال و تهویه تا جاروبرقی و سایر لوازم کوچک را شامل می شود.
در حالی که برخی از محصولات نسبت به دیگران بیشتر در رقابت هستند، هر وسیله بوش با توجه به صرفه جویی در انرژی، راحتی و دوام طراحی و ساخته می شود.در بین همه ی لوازم خانگی، بهترین محصول آنها ماشین های ظرفشویی هستند. از سال 2001، ماشین ظرفشویی بوش به عنوان ماشین ظرفشویی # 1 یا # 2 در مجلات پیشرو مصرف کننده رتبه بندی شده است.

بوش و ساختار سبز: صرفه جویی در مصرف آب و انرژی

بوش صرفه جویی در مصرف انرژی و آب را در هر دو محصولات نوآورانه و شیوه های کسب و کار خود در اولویت قرار داده است.

آنها مشارکت کلیدی با شرکت های دیگر را برای کمک به ترویج ساخت و ساز پایدار و طراحی سبز ایجاد کرده اند. در اینجا برخی از راه هایی است که محصولاتشان به حفظ محیط زیست و توسعه پایدار کمک می کند، آورده شده است.

ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش استاندارد های انرژی فدرال را تا 48٪ افزایش داده است. علاوه بر طرح کلی طراحی topnotch، این ماشین ظرفشویی نیز شامل ویژگی هایی است که به طور خودکار مقدار، نوع و سطح لکه از ظروف را در یک بار خاص تشخیص می دهد تا در مصرف آب، انرژی و پول شما صرفه جویی شود.

بسیاری از مدل ها همچنین شامل یک چرخه شستشوی کامل قفسه ای می شوند. ماشین های ظرفشویی بوش در کنار صرفه جویی در مصرف آب و انرژی، در میان ساکت ترین و ایمن ترین محصولات هستند.

یخچال های بوش

در میان یخچال های کارآمد موجود در بازار، یخچال های بوش ویژگی هایی مانند کنترل درجه حرارت خارجی را ارائه می دهند که به شما این امکان را می دهد که دمای یخچال خود را بدون باز کردن درب تنظیم کنید و یک دستگاه سیگنال به شما اطلاع می دهد که درب یخچال باز می باشد .

ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی های بوش بیشترین صرفه جویی در میزان مصرف آب و انرژی را دارند، صرفه جویی 76 درصد از آب و 72 درصد انرژی مورد استفاده در ماشین لباسشویی معمولی به دست آمده است.

سنسورها می توانند اندازه بار را تشخیص دهند که سطح آب و درجه حرارت را در تمام طول فرایند شستشو به منظور مراقبت از تمام پارچه های لباس خود تنظیم کنید.
سرعت چرخش دو برابر بیشتر از ملشین لباسشویی های معمولی است که منجر به کاهش زمان خشک شدن می شود.

نصب لوازم خانگی شما

البته، هنگامی که شما دستگاه بوش خود را انتخاب و خریداری کردید، باید آن را نصب کنید. به طور طبیعی، دستگاه های کوچکتر نیاز به تخصص و نیروی انسانی کم دارند، اما یخچال های بزرگ، لباسشویی و خشک کن ها، ماشین های ظرفشویی و اجاق گازها ممکن است فراتر از توانایی شما برای نصب باشند.

تعمیر لوازم خانگی بوش توسط نمایندگی

نمایندگی بوش قادر به تعمیر تمامی لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی و یخچال بوش و … می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *